O nas

KIKA STUDIO powstało z pasji oraz zamiłowania do projektowania otoczenia człowieka. Do każdego projektu podchodzę z pełnym zaangażowaniem, co pozwala na stworzenie odpowiedniego wnętrza dla danego klienta. Rozmowa pomiędzy architektem a klientem jest dla mnie bardzo istotna, bez konstruktywnej rozmowy ciężko uzyskać pożądany efekt końcowy. Zdobyte przeze mnie wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, pozwalają mi na profesjonalne podejście do każdego projektu, które zawsze jest dla mnie wyzwaniem. Zapraszam do zapoznania się z portfolio, które systematycznie będzie uzupełniane.

ETAPY WSPÓŁPRACY:

1) Spotkanie z klientem

Przed rozpoczęciem prac nad projektem wymagane jest spotkanie zapoznawcze, w celu omówienia potrzeb i oczekiwań.

2) Inwentaryzacja

Jest to kolejne spotkanie z klientem w celu zapoznania się z projektowaną przestrzenią. Wykonuję wtedy pomiary pomieszczeń, dokumentację filmową oraz fotograficzną. Jest to również czas na luźnie rozmowy o projekcie.

3) Praca koncepcyjna

Po dokonanych pomiarach wykonuję 2-3 warianty projektu funkcjonalnego pomieszczeń. Na bazie przedstawionych przez klienta poprawek oraz uwag powstaje ostateczna wersja projektu funkcjonalnego, który jest podstawą do kolejnego etapu projektowania.

4) Wizualizacje 3D

Po zaakceptowaniu projektu funkcjonalnego przechodzimy do projektowania przestrzennego. Jest to najprzyjemniejszy etap i dla Projektanta i dla Inwestora. Przekazuję Państwu wizualizacje 3D projektu wnętrza z możliwymi dodatkowymi poprawkami.

5) Dokumentacja techniczna

W oparciu o zaakceptowaną przez klienta koncepcję wykonuję szczegółowy projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych – zwymiarowanych rzutów, przekrojów, rysunków mebli i innych indywidualnie projektowanych elementów wyposażenia oraz detali.

6) Zestawienie materiałów i wyposażenia

Do rysunków technicznych dołączam specyfikację materiałową użytego wyposażenia w projekcie, t.j. meble, oprawy oświetleniowe, wyposażenie łazienek, ceramikę, armaturę (z zaznaczeniem modelu, ceny, ilości, ewentualnych zamienników, miejsca zakupu).

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl